Over Comptabel

Met Comptabel staat een sterk team van specialisten voor u klaar. We vinden toegankelijkheid en een persoonlijke aanpak belangrijk: daarom krijgt u een vast aanspreekpunt en een vaste beheerder van uw boekhouding. Een vraag over een investering, betaling of bijdrage? Een berichtje of telefoontje naar uw contactpersoon volstaat.

Comptabel heeft doorheen de jaren een goede naam opgebouwd en daar plukt u de vruchten van.

 

Onze specialisten

Stefan Vanduffel - BHK Vanduffel Pelt

Stefan

Vennoot

 

stefan@comptabel.be

Saskia Snoks - Boekhoudkantoor Comptabel Pelt

Saskia

Vennoot

 

saskia@comptabel.be

Ann - Boekhoudkantoor Comptabel

Ann

Dossierbeheerster

 

ann@comptabel.be

Linda - Boekhoudkantoor Comptabel Pelt

Linda

Dossierbeheerster

 

linda@comptabel.be

 

Annita - Boekhouder Comptabel Pelt

Annita

Dossierbeheerster

 

annita@comptabel.be

Vera - Boekhouder Comptabel Pelt

Vera

Dossierbeheerster

 

vera@comptabel.be